Кавалери ордена “За мужність”

chaika

ПАВЛО ЧАЙКА

Орден «За мужність» I ступеня (26 лютого 2015) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Орден «За мужність» II ступеня (4 грудня 2014) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Орден «За мужність» IIІ ступеня (8 липня 2014) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагрудний знак «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

 kubrak  

КУБРАК ВЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Головний сержант 2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, прапорщик

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність  ІІІ ступеня (2017).

Народився 16 липня 1988 року. Під час війни на сході України брав безпосередню участь в протистояннях у м.Словянськ, Піски, Донецький Аеропорт,н.п.Новгородське, с.Верхньоторецьке. Неодноразово брав участь в супроводі колон через тили противника  13 травня 2014 року  Поблизу м.Словянськ в складі колони 95 бригади потрапив в першу засідку.

 kuzmishin

КУЗЬМИШИН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Технік 4 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність  ІІІ ступеня (2014).

Народився 28 серпня 1991 року. Під час війни на сході України брав безпосередню участь в протистояннях у м.Словянськ, Піски, Донецький Аеропорт,н.п.Новгородське, с.Верхньоторецьке. Неодноразово брав участь в супроводі колон через тили противника, проявляючи хоробрість та витримку. В якості водія БТР-80 брав участь в рейді 95 бригади.

golub

ГОЛУБ ВАЛЕНТИН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ

Головний сержант розвідувального взводу  2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність  ІІІ ступеня (2018).

Народився 30 липня 1968 року. Під час війни на сході України брав безпосередню участь в протистояннях у с.Піски, Донецькому Аеропорту, н.п.Новгородське, с.Верхньоторецьке, забезпеченні виходу підрозділів ЗСУ з м.Дебальцеве. Неодноразово брав участь в супроводі колон через тили противника, проявляючи хоробрість та витримку.

panov

ПАНОВ ІВАН ВІКТОРОВИЧ

Головний сержант-командир відділення  взводу вогневої підтримки 5 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність  ІІІ ступеня (2014).

Народився 13 квітня 1994 року.  Проходив строкову службу в 95 бригаді. Під час війни на сході України брав безпосередню участь в протистояннях у м.Словянськ, с.Піски, Донецький Аеропорт, м.Авдіївка н.п.Новгородське, с.Верхньоторецьке. Неодноразово брав участь в супроводі колон через тили противника, проявляючи хоробрість та витримку.

КОЗІН ДМИТРО ІГОРОВИЧ

Командир відділення  1 десантно-штурмового взводу 6 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність  ІІІ ступеня (2014).

Народився 01 квітня 1984 року.  Проходив строкову службу в 95 бригаді. Брав участь в миротворчій місії в Іраку в якості навідника БТР-80. Під час війни на сході України брав безпосередню участь в протистояннях у с.Піски, Донецький Аеропорт, м.Авдіївка н.п.Новгородське, с.Верхньоторецьке. Неодноразово брав участь в супроводі колон через тили противника, проявляючи хоробрість та витримку. Особливо відзначився при обороні Донецького Аеропорту здійснюючи перевезення особового складу та матеріальних засобів  з с.Піски до ДАП під вогнем противника.

 demyanchuk

ДЕМ’ЯНЧУК ОЛЕКСАНДР

Командир відділення-командир гранатомета взводу вогневої підтримки 3-ї десантно-штурмової роти 13 окремого  десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (2017).

Народився 31 жовтня 1988 року. Під час війни на сході України брав участь в рейді, протистояннях у Слов’янську, боях за  Степанівку, Семенівку, за Красний Лиман  та Савур-Могилу. У 2017 р. Олександр Дем’янчук був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 vashuk

СЕРГІЙ  ВАЩУК

Старшина 2 десантно – штурмової роти 13 окремого десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно – штурмової бригади ЗС України, сержант.

Народився 19 жовтня 1991 року, в селі Норинськ, Овруцького району Житомирської області,  українець.

У 1996 році пішов до першого класу Норинської ЗОШ I-III ступенів,   яку закінчив  в 2008 році . З 2008 року по 2012 рік навчався в університеті «КРОК» м. Київ.

З 18.04.2011 року по 13. 07.2011 року проходив службу на посаді курсант  військової частини А1414.

З 13.07.2011 року по 23. 07.2015 року проходив службу на посаді навідник військової частини А1910.

З 23.07.2015 року по 30.04.2016 року проходив службу на посаді командира відділення військової частини А1910.

З 30.04.2016 року по теперішній час, проходжу службу на посаді сержанта з матеріального забезпечення, а згодом старшини роти військової частини А1910.

З 26 04 2014 року по теперішній час приймаю участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях в складі 95 окремої аеромобільної бригади.

14 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Військове звання “солдат ” присвоєно наказом командира 300 НГТП №9 від 18.04.2011 року.

Військове звання “молодший сержант   ” присвоєно наказом командира військової частини польова пошта В2010 №268. від 05.12.2015 року.

Військове звання “сержант   ” присвоєно наказом командира військової частини А1910 №4-РС від 16.07.2016 року.

Сімейний стан – не одружений.

nazarenko

СЕРГІЙ  НАЗАРЕНКО

Командир 2 десантно – штурмової роти 13 окремого десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно – штурмової бригади ЗС України, лейтенант.

Народився 20 жовтня 1978 року у місті Полтава. 14 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. 12 жовтня 2016 року — за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» II ступеня.

nazarchuk

РОМАН НАЗАРЧУК                              

Головний сержант 1-ї десантно-штурмової роти 13 окремого  десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старшина.

14 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня

Народився 06 березня 1988 року. Під час війни на сході України брав участь у протистояннях у Слов’янську, рейді 95 окремої десантно-штурмової бригади, боях за Ізварине, Тельманове, Ясинувату, Дебальцеве та шахту Бутівка.

maneluk

МАНЕЛЮК ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ

Головний сержант командир відділення інженерно-саперного взводу 1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність ІІІ ступеня (2016).

Народився 21 лютого 1984 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, приймав участь в «Рейді», Савур-Могилі та боях за  Дебальцеве та оборону по близу Горлівки та Авдіївки

galushka

ГАЛУШКА ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ

Головний сержант-командир відділення 2 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом за Мужність ІІІ ступеня (2015).

Народився 04 квітня 1993 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, обороні  та боях за Дебальцеве Степанівка та Савур-Могилу,  приймав участь в «Рейді»

dikiy

ДИКИЙ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ

Головний сержант-командир відділення Взводу вогневої підтримки 2 десантно-штурмової

роти 1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом за Мужність ІІІ ступеня (2014).

Народився 05 травня 1994 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, приймав участь в «Рейді», обороні  та боях за Дебальцеве  Степанівка та Савур-Могилу, Авдіївку

sheremet

ШЕРЕМЕТ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

Командир 2 відділення 2десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом за Мужність ІІІ ступеня (2014).

Народився 29 червня 1995 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, приймав участь в «Рейді»,обороні  та боях за Дебальцеве  Степанівка та Савур-Могилу, Авдіївку

melnik

МЕЛЬНИК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Технік роти вогневої підтримки  1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом за Мужність ІІІ ступеня (2014).

Народився 11 грудня 1993 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, приймав участь в «Рейді», обороні  та боях за Дебальцеве  Степанівка та Савур-Могилу, Авдіївку

aliluyko

АЛІЛУЙКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Командир 3 відділення розвідувального взводу 1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений наказом президента орденом За Мужність ІІІ ступеня (2014).

Народився 24 січня 1995року. Під час війни на сході України брав участь в визволенні Словянська, Краматорська,протистояннях поблизу Горлівки, обороні Авдіївки

 kovalenko

КОВАЛЕНКО ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Командир відділення 1 десантно-штурмової роти  1 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України,старший солдат.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За мужність (2015).

Народився 07 липня 1976 року. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях за Чернухино, Волноваху Дебальцеве.

umanec

УМАНЕЦЬ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Командир гранатометного взводу роти вогневої підтримки 1десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, молодший лейтенант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність ІІІ ступеня (2016).

Народився 13 червня 1988 року. Під час війни на сході України брав участь у штурмі «Шахти Бутівка» , боях за Дебальцеве та Тельманово, приймав участь в «Рейді».

 taranenko

ТАРАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Головний сержант роти вогневої підтримки 1десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно–штурмової бригади ЗС України, старший сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За Мужність ІІІ ступеня (2016).

Народився 22 грудня 1993 року. Під час війни на сході України брав участь у боях за Слов’янськ, штурмі «Шахти Бутівка», обороні Донецького аеропорту та боях за Дебальцеве та Савур-Могилу, приймав участь в «Рейді».

adamonok

СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ АДАМЬОНОК

Командир взводу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, молодший лейтенант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеню.

Народився 24 березня 1982 р. Під час війни на сході України неодноразово залучався до проведення операцій по знищенню бойовиків на блокпостах та в районах їх базування, охороні та обороні військових і цивільних об’єктів, несення служби на блокпостах.

При виконанні завдань в районах проведення Антитерористичної операції на Сході України, показував високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність.

8 червня 2014 року під час несення служби на блокпосту, поблизу населеного пункту Краматорськ Донецької області, в ході бою отримав  вогнепальне кульове поранення черевної порожнини.

 biluk

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ БІЛИК

Командир відділення 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 18 лютого 1992 р. 14 березня 2014 року у складі штатного підрозділу на техніці, здійснив марш відстанню 480 км. З  28 березня 2014 року приймав участь в охороні та обороні державного кордону України, поблизу н.п. Амвросіївка Донецької області.

З 31 травня 2014 року продовжує виконувати бойове завдання на Сході країни щодо захисту її суверенітету, показавши високий рівень професіоналізму, особистої мужності та героїзму.

Так, 12 серпня 2014 року під час проведення операції по знищенню злочинних угруповань в місті Вуглегірськ, завдяки сміливим і рішучим діям, екіпаж бойової машини під командуванням молодшого сержанта Білика М.М. знищив танк противника, який вів вогонь по розташуванню підрозділів бригади.

 buchkov

ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ БИЧКОВ

Головний сержант роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старший прапорщик

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 26 квітня 1974 р. Під час війни на сході України виконував бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції.

Під час виконання бойових (спеціальних) завдань, проявив себе виключно, як грамотний військовослужбовець, здатний приймати правильні та нестандартні рішення в бойових (екстремальних) умовах.

З 26.01.2017 року виконував свій конституційний обов’язок в населеному пункті Зайцево Бахмутського району Донецької області, на лінії бойового зіткнення, на глибині ротних опорних пунктів першого ешелону. Неодноразово командував порним пунктом підрозділу  на передньому краї та виконував інші бойові завдання.

27.05.2017 року під час несення бойового чергування на взводному опорному пункті, в результаті обстрілу противником позицій підрозділу, старший прапорщик Бичков Ю.А. отримав множинні осколкові поранення правого плеча та передпліччя, наскрізне поранення правого плеча та передпліччя, ампутаційне поранення пальця правої руки, осколкове поранення правої ноги, але незважаючи на це продовжив керувати підлеглим особовим складом до втрати свідомості.

Завдяки вмілим та сміливим діям старшого прапорщика Бичкова Ю.А., його мужності та самовідданості, вдалося відбити спроби противника проникнути на вогневі позиції ротного опорного пункту, без втрат серед особового складу.

 gizbreht

АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ ГІЗБРЕХТ

Командир взводу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, молодший лейтенант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 02 листопада 1990 р. Під час війни на сході України брав участь у визволенні населених пунктів Донецької області, захоплених незаконними збройними формуваннями, у тому числі міст Слов’янськ, Краматорськ, Торецьк(Дзержинськ), Лисичанськ, Шахтарськ, смт Комунар Донецької області.

22.07.2014 р. на той час будучи гранатометником, під час бою викрив та влучним вогнем з власного гранатомету, знищив вогневу точку противника, чим надав допомогу особовому складу підрозділу щодо утримання блок-посту на околиці міста Лисичанськ.

З 01.06.2016 по 03.07.2016 р., з 21.12.2016 по 08.01.2017 р. та з 09.02.2017 по 15.06.2017 року виконував бойові завдання у населеному пункті Зайцеве Бахмутського райну Донецької області.

22.12.2016 року, близько 04:00 години ранку, противник почав масивний мінометний обстріл позицій штатного підрозділу, після чого силами своєї піхоти намагався прорвати оборону позиції опорного пункту, яким керував молодший лейтенант Гізбрехт А.П. Під час бою молодший лейтенант Гізбрехт А.П. вміло керував особовим складом та вогневими засобами взводу, відбивши прорив противника та подавивши його вогневі засоби. Завдання було виконано, втрати серед особового складу та озброєння взводу відсутні.

Під час несення бойового чергування на КСП підрозділу, першим виявив мінометний обстріл противником, про що негайно доповів на КСП батальйону. Завдяки своєму бойовому досвіду та оперативності прийняття рішень весь особовий склад підрозділу був своєчасно укритий від мінометного вогню противника і не поніс жодних втрат.

Саме завдяки вмілим, рішучим, та сміливим діям молодшого лейтенанта Гізбрехта А.П., військовослужбовці не зазнали втрат під час артилерійського та мінометного вогню противника.

 gurtovyi

АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ ГУРТОВИЙ

Помічник начальника  служби 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, капітан

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 01 серпня 1991 р. З початком бойових дій на сході України, викував конституційний обов’язок, щодо захисту цілісності та неподільності Держави на території Донецької області. Безпосередньо приймав участь в операціях по визволенню населених пунктів Донецької області, захоплених незаконними збройними формуваннями: Рубіжне, Красний Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Дебальцеве, Шахтарськ, Нижня Кринка. Неодноразово залучався до проведення операцій по знищенню бойовиків на блокпостах та в районах їх базування, охороні та обороні військових і цивільних об’єктів, несення служби на блокпостах.

Під час виконання завдань в районах по захисту державних інтересів України, показував високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність. 

З 15 січня 2015 року у складі штатного підрозділу втретє відбув для виконання завдань антитерористичної операції на Схід країни.

З 17 січня 2015 року приймав участь в бойових діях по обороні району Донецького аеропорту. За розрахунками офіцера та під його безпосереднім керівництвом, вогнем артилерії вогневого взводу було уражено артилерійську гармату Д-30 з розрахунком, два броньовані автомобілі та велику кількість особового складу противника.

З 19 січня 2015 року завдяки професіоналізму, вмілому керівництву підлеглими особовим складом, рішучим та сміливим діям офіцера, точним вогнем артилерії підлеглого взводу було зупинено декілька спроб наступальних дій бойовиків на позиції, які утримували підрозділи бригади поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області.

 dydarchuk  ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ДУДАРЧУК

Головний сержант роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старшина

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 17 квітня 1989 р.  Під час виконання завдань щодо захисту суверенітету України, в районі проведення Антитерористичної операції, старший сержант Дударчук О.С. показує високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність. Особовий склад підлеглого підрозділу навчений та професійно підготовлений, що дає змогу виконувати бойові завдання в строки визначені старшими командирами і начальниками. 

Протягом шести місяців приймає активну участь у визволенні населених пунктів Донецької області захоплених незаконними збройними формуваннями. Неодноразово залучався до проведення операцій по знищенню бойовиків на блокпостах та в районах їх базування, охороні та обороні військових і цивільних об’єктів, несення служби на блокпостах.

У серпня – вересні 2014 року виконував завдання в складі зведеного підрозділу під час ведення рейдово-бойових дій в населених пунктах Донецької област:Бахмут( Артемівськ), Дебальцеве, Вуглегірськ, Жданівка, Нижня Кринка.

Під час участі в бойових діях, особовий склад бойової машини під керівництвом старшого сержанта Дударчука О.С., знищив понад тридцять, добре укріплених вогневих позицій та три бронетранспортери противника. Мньо і стійко відстоював звільненні позиції, проявляючи при цьому вірність військовій присязі, мужність, відвагу і самовідданість.

 kabalenko ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ КАБАНЕНКО

Командир відділення 25-ї окремої аеромобільної бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 02 травня 1994 р. Під час війни на сході України брав участь у здійсненні рейдових дій та визволенні населених пунктів Краматорськ, м. Слов’янськ, м. Торецьк( Дзержинськ), м. Сєверодонецьк, м. Шахтарськ, м. Дебальцеве, м. Вуглєгірськ,  смт Комунар, с. Жданівка.

У період з 26 липня по 28 липня 2014 року у складі штатного взводу ніс службу на блокпосту,поблизу міста Сєвєродонецьк. Завдяки вмілим діям молодшого сержанта Кабаненка О.В., його професіоналізму, самовідданості, мужності та героїзму підрозділу вдалося утримати свої позиції та не допустити прориву противника на позиції артилерії підрозділу.

Молодший сержант Кабаненко особисто знищив вантажний автомобіль противника, що намагався здійснити втечу з оточення понад 20 бойовиків.

 kozlovskyi СЕРГІЙ СТАНИСЛАВОВИЧ КОЗЛОВСЬКИЙ

Головний сержант роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старшина

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 23лютого 1985 р. Протягом 2014 та 2017 років старшина Козловський С.С. виконував службові (бойові) завдання по захисту суверенітету України, територіальної цілісності і недоторканості держави, відновленню конституційного ладу, законності та правопорядку в районах проведення Антитерористичної операції.

Безпосередньо приймав участь в звільнені населених пунктів Слов’янськ, Дебальцеве, Шахтарськ, Нижня Кринка.

06 січня 2017 року  керував відділенням саперів під час інженерної розвідки дороги  перед переднім краєм противника, поблизу населеного пункту Водяне. Особисто виявив саморобний вибуховий пристрій в складі якого була встановлена на розтяжку граната Ф-1, протитанкова міна типу ТМ-72 та заряд у тротиловому еквіваленті 10 кг.  Завдяки рішучості, сміливим діям старшини Козловського С.С., було знешкоджені саморобні вибухові пристрої,  що призвело до недопущення втрат серед особового складу. Поставлене завдання виконано в повному обсязі, що дало змогу безперешкодно та в найкоротший термін доставляти боєприпаси та матеріально – технічні засоби особовому складу на лінії зіткнення.

Під час виконання бойових завдань проявив себе виключно, як досвідчений молодший командир, здатний приймати правильні рішення в бойових умовах. Неодноразово проявляв себе як самовідданий, досвідчений та сміливий військовослужбовець.

kononenko ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ КОНОНЕНКО

Командир відділення 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 10 січня 1983 р. Під час війни на сході України брав участь в операціях по знищенню бойовиків на території Донецької області.

З 2 травня 2014 року, старший солдат Кононенко Є.А. у складі штатного підрозділу ніс службу на блокпосту поблизу населеного пункту Слов’янськ Донецької області. За час несення служби особовий склад підрозділу, в якому проходить службу військовослужбовець, неодноразово був підвергнутий нападу зі сторони незаконно створених збройних формувань. Але завдяки правильній організації служби, навченості, стійкості і сміливості особового складу взводу та безпосередньо дій самого військовослужбовця, атаки бойовиків були відбиті.

Близько третьої години ночі 5 липня 2014 року бойовики здійснили спробу прориву з оточення Українських військових зі сторони населеного пункту Слов’янськ. Десантники дали бій та завдяки їх впевненим і сміливим діям, противник був зупинений і знищений. Під час бою старший солдат Кононенко Є.А. показав високу майстерність, мужність і героїзм, відданість військовій присязі, особисто знищивши бойову машину десанту противника та трьох бойовиків.

 kornienko АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ КОРНІЄНКО

Головний сержант 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 18 серпня 1956 р. Під час війни на сході України брав участь в операціях по знищенню бойовиків на території Донецької області, звільнення населенних пунктів: Мар’їнка, Авдіївка, охорони та оборони військових і цивільних об’єктів, несення служби на блокпостах.

Під час виконання завдань щодо захисту державних інтересів України, показував високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність. Підлеглий особовий склад навчений та професійно підготовлений.

В частині проходив військову службу син Корнієнко А.П., який загинув 12.08.2014 року під час виконання бойового завдання по визволенню населеного пункту Вуглегірськ Донецької області.

05.06.2015 року під час проведення операції по визволенню населеного пункту Мар’їнка від незаконних збройних формувань, під щільним вогнем противника, своїми ришучими та сміливим діями організував евакуацію бронетранспортеру БТР-3Е з екіпажем. В польових умовах організував ремонт пошкодженої техніки, завдяки чому поставлене перед підрозділом завдання було виконано у встановлений термін.

Неоднарозово приймав активну участь у відновленні та ремонті бойової техніки в районі проведення антитерористичної операції.

 mateychuk МАКСИМ ГРИГОРОВИЧ МАТЕЙЧУК

Старший сапер 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старший солдат

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність»  ІІІ ступеню.

Народився 20 жовтня 1996 р.

У період з 17 вересня по 15 жовтня 2016 року у складі штатного взводу виконував бойове завдання по утриманню опорного пункту взводу у промисловій зоні населеного пункту Авдіївка, зі сторони міста Донецьк.

В ніч 14.09.2016 року, обладнуючи інженерні загородження взводного опорного пункту, потрапив під мінометний та артилерійський обстріл, з подальшим наступом живої сили  та бойової техніки  незаконних збройних формувань. Старший солдат Матейчук М.Г., не розгубився, проявив мужність та героїзм, та продовжував виконувати завдання не покинувши позицій.

Завдяки вмілим діям солдата Матейчука М.Г., його професіоналізму, вмілим діям, самовідданості, мужності та героїзму була пошкоджена бойова машина піхоти противника та поранено двох бойовиків.

 hripchenko ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ ХРИПЧЕНКО

Головиний сержант 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, старшина

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 02 січня 1988 р. Під час війни на сході України брав участь у здійсненні рейдових дій та визволенні населених пунктів Рубіжне, м. Краматорськ, м. Слов’янськ, м. Торецьк(Дзержинськ), м. Сєверодонецьк, м. Вуглєгірськ, м. Дебальцеве, смт Нижня Кринка Донецької обл., де  вміло, сміливо та рішуче виконував поставлені завдання.

З січня 2015 року по березень 2015 року ,ризикуючи своїм життям виконував свій конституційний обов’язок у передмісті Авдіївки. Неодноразово залучався до розвідувальних виходів у складі розвідувальної групи батальйону.

В ніч з 18 на 19 січня 2015 року в складі розвідувальної групи, яка діяла в інтересах батальйону, під час ведення розвідки було виявлено місцезнаходження одного бліндажу незаконних збройних формувань та корегувальника вогню артилерії противника. Добуті розвідувальною групою відомості дали змогу вогнем стрілецької зброї та мінометів подавити сили супротивника та забезпечити якісне виконання завдання підрозділами батальйону з мінімальними втратами серед особового складу та техніки.

Під час безпосереднього вогневого контакту з противником особисто знищив 10 бойовиків. Надав першу медичну допомогу пораненому товаришу та евакуював його з під вогню противника та сам отримав поранення.

У період з червня 2015 року по квітень 2016 року виконував завдання в складі батальйону в секторі «ДОНЕЦЬК».

 shimko ДМИТРО ГРИГОРОВИЧ ШИМКО

Інженер відділення повітрянодесантної техніки 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, капітан

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 21 квітня 1991 р. Під час війни на сході України брав участь у виконання завдань в районах по захисту державних інтересів України, показав високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність.

З 2 травня 2014 року старший лейтенант Шимко Д.Г. зі штатним підрозділом ніс службу на блокпосту поблизу населеного пункту Слов’янськ Донецької області із завданням по ізоляції визначеного району. За час несення служби на блокпосту особовий склад взводу неодноразово був підвергнутий нападу зі сторони незаконно створених збройних формувань. Але завдяки правильній організації служби та вмілому керівництву командира взводу, атаки бойовиків були відбиті.

 Близько третьої години ночі 5 липня 2014 року бойовики здійснили спробу прориву з оточення зі сторони населеного пункту Слов’янськ. Але завдяки навченості, стійкості і сміливості особового складу взводу, яким командує  старший лейтенант Шимко Д.Г., впевненості в керівництві підлеглими самого офіцера, противник був зупинений. Під час бою було знищено один танк, три бойові машини піхоти, одну бойову машину десанту та близько двадцяти бойовиків.

 shkorubsky АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ШКОРУБСЬКИЙ

Командир роти 25-ї окремої повітрянодесантної  бригади ЗС України, капітан

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 16 березня 1990 р. Під час війни на сході України брав участь у проведенні операцій по знищенню бойовиків на блокпостах та в районах їх базування, охороні та обороні військових і цивільних об’єктів, несення служби на блокпостах.

Під час виконання завдань  по захисту державних інтересів України, показував високий рівень професіоналізму, хоробрість, самовідданість і мужність.

31 липня 2014 року під час артилерійського обстрілу поблизу н.п. Шахтарськ отримав закриту черепно-мозкову травму.

24.01.2015 року, виконауючи бойовоє завдання в районі н.п. Авдіївка Донецькій області військовослужбовців отримав контузію.

В період з 17.08 по 30.08.2016 року  – очолював зведений взвод бригади в промисловій зоні н.п. Авдіївка Донецької області. Під час бойових зіткнень з силами противника, вміло здійснював керування підрозділом, коректував вогонь вогневих засобів зведеного взводу, своєчасно виявляв переміщення диверсійно-розвідувальних груп противника, вживав результативних засобів по їх блокуванню та знищенню. Ефективно керував роботою взводу щодо виявлення, блокування та знищення розвідувально-диверсійних груп противника в районі опорного пункту зведеного взводу. Під час атак з боку противника проявив сміливість, мужність, відмінні навички в управлінні підрозділом та нестандартні методи ведення бою. Як результат роботи – було знищено кулеметний розрахунок, снайпер та розрахунок крупнокаліберного кулемету противника.

 shmatchenko ВЛАДИСЛАВ АНДРІЙОВИЧ ШМАТЧЕНКО

Командир бойової машини – командир відділення 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗС України, сержант.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Народився 04 вересня 1994 р. Під час війни на сході України приймав участь у здійсненні рейдових дій та визволенні населених пунктів Рубіжне, м. Краматорськ, м. Слов’янськ, м. Дзержинськ, м. Сєверодонецьк, м. Вуглєгірськ, м. Дебальцево, м. Шахтерськ, смт Комунар Донецької обл., де  вміло, сміливо та рішуче виконував поставлені завдання.

У період з 15 квітня по 12 липня 2014 року у складі штатного взводу ніс службу на блокпосту на в’їзді в місто Слав’янськ Донецької області.

В ніч з 04 на 05 липня 2014 року бойовики колоною у складі одного танку, двох одиниць бойових машин піхоти, однієї бойової машини десанту мали намір здійснити прорив з оточення в районі відповідальності підрозділу, в якому проходив службу військовослужбовець.

Завдяки вмілим діям молодшого сержанта Шматченка В.А., його професіоналізму, вмілим діям, самовідданості, мужності та героїзму була знищена бойова машина піхоти противника та взято в полон двох бойовиків.

 macko  МАЦКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Заступник командира дивізіону з озброєння гаубичного артилерійського дивізіону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, капітан

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ ступеню.

Народився 29.03.1979 р.

Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у н.п. Маринівка «висота Браво».

 teslenko

ТЕСЛЕНКО БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Командир 1 батареї гаубичного артилерійського дивізіону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, капітан

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ ступені.

Народився 08.09.1984 р.

Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у н.п. Маринівка «висота Браво».

 bondarenko БОНДАРЕНКО ОЛЕКСIЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Головний сержант iнженерно-саперного взводу 3 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗС України, старший прапорщик

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ ступеню.

Народився у вересні 1974 р.

Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Широкино та Мар’янці.

 telucj ТЕЛИЦЯ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Командир 1 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 7 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗС України, старший солдат

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ, (2014) ступеню.

Народився 22 листопада 1993 р.

Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Широкино та Мар’янці. Донецький аеропорт, Савур-Могила.

 noginov НОГІНОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Начальник розвідки – помічник начальника штабу 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, молодший лейтенант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 3 жовтня 1986 р.

 karaev КАРАВАЄВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ

Головний сержант – командир відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 30 вересня 1991 р.

В період з 01 жовтня по16 грудня 2014 року виконував бойове завдання, щодо оборони аеропорту ДОНЕЦЬК. Завдяки високому рівню професійної підготовки офіцера та вмілому керівництву підлеглим особовим складом, підрозділу вдалося захопити і утримати зайняті позиції та успішно виконати бойове завдання

 beskrovny БЕСКРОВНИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

Командир 3 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, старшина

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 22 вересня 1994 р.

 biluh БІЛИЙ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Командир відділення взводу управління командира мінометної батареї 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 02 січня 1990 р.

В період з 20 січня по 15 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання, щодо оборони населеного пункту Водяне Донецької області. Завдяки високому рівню професійної підготовки вів влучний вогонь по наступаючим групам противника у визначеному йому секторі. В результаті його активних та сміливих дій підрозділ зміг відбити напад противника.

В період з 23 грудня 2016 по 28 лютого 2017, під час виконання бойового завдання, щодо оборони населеного пункту Опитне Донецької області. Завдяки високому рівню професійної підготовки вів влучний вогонь по наступаючим групам противника у визначеному йому секторі. В результаті його активних та сміливих дій підрозділ зміг відбити напад противника.

 leonov ЛЕОНОВ РОСТИСЛАВ ВАДИМОВИЧ

Головний сержант-командир відділення 2 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 05 листопада 1992 р.

 maluk МАЛЮК РУСЛАН ВАЛЕРІЙОВИЧ

Старший навідник 1 мінометного взводу мінометної батареї 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, старший солдат

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 09 червня 1989 р.

 muhajlov МИХАЙЛОВ АРТУР БОРИСОВИЧ

Командир відділення 3 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 26 січня 1994 р

sluhaj СЛУХАЙ ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ

Технік 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС України, прапорщик

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Народився 27 квітня 1972 р.

tkachenko АНДРІЙ ТКАЧЕНКО

Начальник складу взводу матеріального забезпечення 88 окремого десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗС України, прапорщик.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом За мужність (2014).

Народився 10 березня 1977 р. Під час війни на сході України брав участь в протистояннях в Донецькій області. У 2014 р. Андрій Ткаченко був нагороджений орденом За мужність ІІI ступеня.

bidnuh БІДІНИЙ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

Командир 1 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 3 БТГр 80 десантно-штурмової бригади ЗС України, молодший лейтенант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-ступеня (2015)

chufrun ЧУФРИН ОЛЕКСАНДР МАР’ЯНОВИЧ

Головний сержант командир 1 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу 1 десантно- штурмової роти 3 БТГр 80 десантно-штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-ступеня (2015)

 lyashuk ЛЯЩУК БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ

Головний сержант командир 1 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 3 десантно- штурмової роти 3 БТГр 80 десантно-штурмової бригади ЗС України, старший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-ступеня (2015)

 kornievsky КОРІНЕВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Начальник їдальні взводу матеріального забезпечення     3 БТГр 80 десантно-штурмової бригади ЗС України, старший прапорщик

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-ступеня (2017)

 bazeluk БАЗЕЛЮК ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ

Командир 2 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 3 БТГр 80 десантно-штурмової бригади ЗС України, молодший сержант

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ-ступеня (2015)

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.