Про нього говорять: «Той, хто повісив прапор»

Старший сержант з позивним «Борода» дивиться фільм «Кіборги», присвячений обороні ДАПу, який показали просто в бліндажі на позиції «Зеніт», і не може приховати емоцій. І це не тому, що його, як одного з персонажів картини, вивезли з летовища з серцевим нападом – він повернувся туди, полікувавшись у госпіталі. Це тому, що кадри нагадали про втрати. «Чесно сказати, мені трошки важко було дивитися цей фільм. Брехати не буду, в районі 30-40 людей своїх втратили…», – признається боєць.

«Я був цивільною людиною, працював на м’ясокомбінаті майже 11 років, – розповідає Борода. – Під час мобілізації потрапив у Озерне, рота охорони аеродрому, звідти писав рапорт добровільно на переведення у 95 бригаду».

Всі роки війни для чоловіка минули, як не в Донецькому аеропорту, так на його околицях.

«Було відео покійного, будемо казати, голови «спартанського загону», позивний «Моторола», він виклав ролик, знятий з готелю, і сказав, що вони контролюють Донецький аеропорт, новий і старий термінал, – згадує десантник. – Так, старий термінал вони таки контролювали, але в новому терміналі були ми. Побачивши це відео, захотілося щось достойне зробити, реально показати, що ми тут. Піднялися на дах з товаришами, знайшли прапор десь півтора на два з половиною метри, такий здоровенний прапор, повністю весь розписаний. Ми вирішили його поставити, щоб український стяг майорів над Донецьким аеропортом. Вилізли, поставили. Були обстріли, але не так сильно. Після того за нами хлопці на метеовежі поставили, знову-таки, ми довели, що ми є! Такий собі маленький подвиг. Український прапор для нас – це честь і достоїнство. Він являє нашу державу».

Оlena Maksymenko, Фонд “Повернись живим”

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.