Строковики-десантники склали Військову присягу на вірність українському народові

Сьогодні, 18 листопада, у Житомирі на стройовому плацу 199 Навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України близько чотирьох сотень військовослужбовців строкової військової служби урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові.
Цього дня, привітати строковиків-десантників прийшли, батьки, рідні, близькі, друзі, духовенство та житомиряни, – мешканці столиці ВДВ України.
Розпочався священний ритуал із урочистого шикування та винесення Державного прапору України.
– Батьківщина довіряє Вам захист своєї свободи, суверенітету та незалежності. Вітаю Вас, із визначною подією у Вашому житті – складанням Військової присяги на вірність українському народові, – відзначив звертаючись до строковиків тимчасово виконуючий обов’язки командувача Високомобільних десантних військ ЗС України генерал-майор Юрій Содоль.
Зі зброєю в руках, перед своїми бойовими товаришами та батьками, молоді воїни урочисто складання Військову присягу та пройшли урочистим маршем.
Незабутні враження гості свята отримали під час демонстрації строковиками-десантниками елементів рукопашного бою та відтворення тактичного епізоду. При цьому застосовувалася бронетехніка, холості набої та різні піротехнічні засоби.
Після цього, присутні мали змогу оглянути сучасні зразки стрілецької зброї та бойової техніки, яка знаходиться на озброєнні частин Високомобільних десантних військ.
Необхідно відзначити, що перед складанням Військової присяги, з молодим поповненням проходили заняття з бойової підготовки: вогнева, тактична, медична, повітрянодесантна, розвідка, обкатка танком тощо. Найближчим часом, молоді воїни здійснять свій перший стрибок з парашутом.
Нагадаємо, що 199-й Навчальний центр ВДВ – єдиний в Україні навчальний заклад, який призначений для підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації особового військових частин та підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

2 3 4 5 6 7 8 918

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.