«Бригади діяли не за планом, а виходячи із реальної бойової обстановки», – командувач ВДВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський

Керівний склад командування Високомобільних десантних військ ЗС України підвів підсумки бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою та десантуванням окремих повітрянодесантної та десантно-штурмової бригад.
У заході, який проходив під головуванням керівника навчань – командувача ВДВ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського, взяли участь апарат керівництва навчань, а це генерали та офіцери командування ВДВ, командири підпорядкованих бригад та батальйонів.
Нагадаємо, що нещодавно на полігоні Широкий Лан відбулися масштабні навчання, під час яких десантниками були відпрацьовані різні навчально-бойові завдання: ведення рейдових дій, бій в умовах оборонного та наступального бою, десантування особового та військової техніки тощо.
Розпочинаючи захід, командувач ВДВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що під час даних навчань, була відтворена реальна ситуація, коли на одному напрямку дві бригади виконували майже однотипні завдання. Військові частини діяли самостійно, без керівництва органу військового управління. А командири військових частин самостійно організовували між собою взаємодію та спільно приймали рішення.
– Особливостями навчань було те, що бригади діяли не за планом, як всі звикли до цього, а виходячи із реальної бойової обстановки, яка в сучасному бою швидко змінюється, тим більше в тилу умовного противника, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.
Також на підведенні підсумків генерали і офіцери детально обговорювали та аналізували питання щодо роботи штабів, системи зв’язку та управління військами, розвідки, вогневого ураження артпідрозділів, взаємодії з армійської авіацією Сухопутних військ та авіацією Повітряних Сил, організації протиповітряної оборони, оперативного, тилового, технічного, медичного, морально-психологічного забезпечення тощо.
На завершення заходу, командувач ВДВ ЗС України визначив командирам підпорядкованих військових частин конкретні завдання.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

2 3 4 5 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.