Пісні, що додають наснаги

Під час комплексу командно-штабних навчань військовослужбовці командування ВДВ познайомилися з творчістю Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України.
З метою зміцнення та підтримки високого рівня моральних та психологічних якостей, підняття настрою та наснаги для подальшого виконання завдань, своєю творчістю з особовим складом командування ВДВ підлилися танцювальні колективи та вокалісти центру. У рамках концерту військовослужбовці спостерігали за номерами балетної групи «Крила України», слухали народні патріотичні пісні у виконанні вокалістів Павла Пазюка, Тетяни Олексієнко, братів Івана та Віктора Олінчуків. Попри осінній дощ, артисти мистецького заходу зуміли викликати посмішки та оплески присутніх десантників.
Як зазначив заступник командувача ВДВ з морально-психологічного забезпечення полковник Станіслав Павлушенко, подібні заходи необхідно обов’язково проводити, особливо в перервах під час навчань та виконання завдань.
– Такі мистецькі заходи відновлюють та підтримують на належному рівні моральні та психологічні якості військовослужбовців, підіймають їхній настрій, додають наснаги та мотивують виконувати поставлені перед ними завдання – підкреслив полковник Станіслав Павлушенко.
Зі сцени під відкритим небом звучали відомі українські пісні «Червона рута», «Я піду в далекі гори…», виступали юнаки та дівчата з балетними номерами, народними та сучасними танцями. Супроводжували концерт невпинні оплески військовослужбовців.
– Незважаючи на несприятливі погодні умови, настрій військовослужбовців нам вдалося підняти. Це є нашим основним завданням, а ніщо не мотивує краще, ніж гарні українські пісні та дівчата, – розповідає адміністратор Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України майор Михайло Вордовенко та додає: «Нашим артистам досить часто доводиться виступати для різних родів та видів військ, не виключенням є і десантники ¬– вони завжди радо вітають нас та в захваті слухають пісні та спостерігають за номерами».
Після заходу всіх учасників чекав гарячий чай та смаколики. Артисти зізнаються, що прийом був дуже теплий, від публіки дуже приємно чути шквал оплесків під час усього концерту, тому вони радо завітають до десантників знову.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.