Десантники тренуються: тактичні навчання у складі відділень

Миколаївські десантники проводять тактичні навчання на полігоні.
Цього тижня військовослужбовці тренувалися у складі відділень, під час навчань відпрацьовувалися питання надання невідкладної медичної допомоги «пораненому» у «червоній» зоні, дії при зупинці дихання, зупинку «кровотечі».

00

На етапі навчань, – заняттях зі зв’язку –  десантники тренувалися  правильному використанню штатних радіозасобів. Після цього – етап навчань відділень з бойовою стрільбою.

Бойові машини – БТР-80 з десантом – за командою керівника навчань переміщуються у визначене місце полігону, відпрацьовують спішування особового складу відділення і розгортання у бойовий порядок.

05

Далі, за підтримки вогню бойової машини, розрахунків крупнокаліберних кулеметів і гранатомету АГС-17 десантники вели  наступальні дії, діючи тактичними групами – і уражали цілі. Переміщення розрахунків вогневої підтримки під час виконання вправ відбувалося при задимленні штатними засобами аерозольного маскування. 

Завдання – злагоджено створити «вал» вогню необхідної щільності, щоб забезпечити успішні дії відділення у наступі. Були відпрацьовані навчальні ввідні – умовне «поранення» десантника на полі бою і його евакуація.

10Наприклад, при умовному «пораненні» гранатометника його помічник, після «надання» невідкладної медичної допомоги і забезпечення його прикриття вогнем і евакуації до безпечної зони, бере його зброю – гранатомет РПГ-7 – і продовжує уражати його цілі.

 

Навчальні цілі тактичних тренувань десантників у складі відділень були досягнуті. 
Невдовзі тактичні тренування продовжаться – у складі взводів.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.