Ми творимо майбутнє, але не забуваємо історію, загиблих побратимів та бойові традиції

ВІДТЕПЕР, ВСІ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК МАЮТЬ БОЙОВІ ПРАПОРИ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОГО ЗРАЗКА

Серед багатьох військових атрибутів, Бойові знамена обіймають особливе місце. Адже з давніх-давен вони були та залишаються символом «життя» та існування військового угрупування, несуть в собі потужний символічний сенс.

Кожен солдат з перших днів своєї служби знає, що бойовий прапор – це військова святиня, знак мужності, доблесті, честі та патріотизму, за нього навіть готові віддати своє життя. Звідси і походить шанобливе ставлення до бойового прапору.

Цими днями, бойові знамена радянського зразка двох славетних частин 39-ї та 40-ї окремих десантно-штурмових бригад були передані разом з відповідними грамотами та орденською стрічкою до Національного військово-історичного музею України.

245111039_341685-kopiya

Так, розпочалася нова сторінка історії, адже відтепер, всі військові частини Десантно-штурмових військ мають бойові прапори виключно українського зразка.

Правонаступниками вищевказаних військових частин є загартовані в боях 80-та та 79-та окремі десантно-штурмові бригади, які дислокуються у Львові та Миколаєві. Ці могутні військові організми навіки вписали свої найменування до бойового літопису сучасного військового мистецтва в ході російсько-української війни. А мужність та героїзм цих десантників – відомі не лише в Україні, а й поза її межами. Зокрема, через оборону Донецького та Луганського аеропортів, бої за Савур-Могилу, Дебальцеве та інші «гарячі» точки Донбасу.

Часи змінюються, руйнуються імперії, утворюються нові держави. Однак, бойова слава, подвиги та героїзм десантників завжди будуть жити вічно. Ми творимо майбутнє, але не забуваємо історію, загиблих побратимів та бойові традиції.

Відсьогодні бойові знамена 39-ї та 40-ї окремих десантно-штурмових бригад будуть знаходитися у Національному військово-історичному музеї України, займати почесні місця в різних експозиціях, як частина бойової історії українського десанту. Слава ДШВ!!!

Прес-служба командування ДШВ ЗС України