no title

galushkin полковник 

ГАЛУШКІН Юрій Алімович

Народився 26 червня 1971 року в м. Хорол  Полтавської області, де у 1988 році закінчив середню школу. З 1988 по 1992 роки навчався в Полтавському вищому зенітно-ракетному командному Червонопрапорному училищі ім. генерала армії М.Ф.Ватутіна.

У 2004 році закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ», де здобув кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

Військову службу пройшов від посади командира взводу до  заступника командувача – начальника повітрянодесантної служби Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

В період з 2001 по 2002 роки приймав участь в міжнародній миротворчій операції в Косово (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року приймає участь у складі сил та засобів, які залучаються та беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час  проходження військової служби за сумлінну та бездоганну службу, виконання службового обов’язку, мужність, професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений:

медаллю «10 років Збройним Силам України»;

медаллю «15 років Збройним Силам України»;

медаллю «За сумлінну службу» ІІ і І ступенів;

медаллю «Ветеран служби»;

нагрудним знаком «За досягнення у військовій службі» ІІ ступенів;

нагрудним знаком «Воїн-миротворець»;

нагрудним знаком «За військову доблесть»;

орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ і ІІ ступенів.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.