no title

photo_2 полковник 

ІВАНОВ Володимир Станіславович

Народився 12 травня 1963 року в м. Суми, де у 1978 році закінчив 8 класів середньої школи та вступив до Київського Суворовського військового училища, яке закінчив у 1980 році. З 1980 по 1984 роки навчався в Рязанському вищому повітрянодесантному командному двічі Червонопрапорному училищі ім. Ленінського комсомолу.

У 1986 році приймав участь  у ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС.

У 2008 році закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ», де здобув кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

У 2012 році отримав кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-стратегічного рівня при Національну університет оборони України ім. І. Черняховського.

Військову службу пройшов від посади командира взводу до  заступника командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

З 2014 року приймає участь у складі сил та засобів, які залучаються та беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час  проходження військової служби за сумлінну та бездоганну службу, виконання службового обов’язку, мужність, професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений:

медаллю «10 років Збройним Силам України»;

медаллю «15 років Збройним Силам України»;

медаллю «Захиснику Вітчизни»;

медаллю «Ветеран військової служби»;

нагрудним знаком «10 років аеромобільним військам Сухопутних військ Збройних Сил України»;

нагрудним знаком «15 років аеромобільним військам Сухопутних військ Збройних Сил України»;

нагрудним знаком «Знак пошани»;

нагрудним знаком «За доблесну військову службу Батьківщині»;

орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.