no title

 IMG_3097 генерал-майор

СОДОЛЬ Юрій Іванович

Народився 26 грудня 1970 року у м. Чугуїв, Харківської області. У 1988 році закінчив середню школу м. Маріуполя, Донецької області. З 1988 по 1992 роки навчався в Сумському вищому артилерійському командному училищі ім. М.В.Фрунзе.

У 2002 році закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ», де здобув кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

У 2015 році отримав кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-стратегічного рівня при Національну університет оборони України ім. І. Черняховського.

Військову службу пройшов від посади командира взводу до першого заступника командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

З 2014 року приймає участь у складі сил та засобів, які залучаються та беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час  проходження військової служби за сумлінну та бездоганну службу, виконання службового обов’язку, мужність, професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений:

медаллю «15 років Збройним Силам України»;

медаллю «За сумлінну службу» ІІ ступеня;

медаллю «За військову службу Україні»;

медаллю «Ветеран служби»;

відзнакою Міністра оборони України «Доблесть і честь»;

нагрудним знаком «За досягнення у військовій службі» ІІ і І ступенів;

нагрудним знаком «За військову доблесть»;

орденом «За мужність» ІІІ ступеня;

орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.